Değerli meslektaşlarımız,
T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Koordinasyonunda Ismarlama ortez protez merkezleri sorumlu müdürler toplantısı, sektöre yeni katılan personellerin bilgi ve tecrübe eksikliklerinin giderilmesi ile yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin bu merkezlerde görev yapan sorumlu müdürler ile diğer personellere aktarılması amacı ile 26-29 Kasım 2022 tarihleri arasında Antalya ilinde eğitim toplantısı yapılması planlanmıştır.
Toplantımız da bilimsel programın yanı sıra meslektaşların birbirleri ile bir arada bulunabilmelerine olanak sağlayacak bir ortam olacaktır. Özellikle genç meslektaşlarımızın, uzun yıllar mesleğe emek veren ustalar ile bir arada olmasını sağlamanın ötesinde, meslek birliğini güçlendirmek ve gelecek kaygılarının tartışılabileceği ortamı oluşturarak, çözüm önerilerinin hayata geçirilmesinde bir kilometre taşı olabilmek arzusundayız.
OPODER Yönetim Kurulu olarak bu toplantının verimli şekilde gerçekleştirilmesi için siz değerli meslektaşlarımızı “Ismarlama ortez protez merkezleri sorumlu müdürler toplantısı” na davet etmekten onur duyuyoruz.
OPODER Yönetim kurulu

You may also like

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most