Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlık Bakanlığı ve Ortopedik Protez Ortezciler Derneği (OPODER) tarafından düzenlenen 2. Ismarlama Protez Ortez Merkezleri Mesul Müdür Eğitim Toplantısı 19-22 Ekim 2017 tarihinde Antalya WOW Kremlin Palace otel de gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bakanlığı mevzuatları gereği ve derneğimizin Protez Ortez alanında çalışan tüm sağlık personeli ile iletişim sağlayarak, konu ile ilgili güncel ve teknolojik gelişmeler ışığında çalışmalar yapmak, ihtiyaç sahiplerine kaliteli, saygın ve çözüm odaklı hizmet sunmak olan misyonunu gerçekleştirmek amacı eğitim toplantısı düzenlenmiştir.

Eğitim toplantımızda değişen mevzuatlar ve uygulamaların Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileri tarafından sunumu , gelişen teknolojik bilgilerin paylaşımı ve üretim yeteneklerimizin gelişmesi amacı ile çok sık yaptığımız işlemlerin uygulamalı olarak sunulması planlanmıştır.

Ismarlama protez ortez mekezleri mesul müdürler eğitimi sizlerin değerli katılımları ve yurt dışından gelecek eğitimcilerin de varlığı ile uluslararası bir toplantı olacaktır. Daha önceki toplantılarımızda olduğu gibi bilimsel paylaşımlarının yanı sıra meslektaşların bir arada bulunabilmelerine olanak sağlayacaktır. Bu toplantının meslek birliğini güçlendirmek ve gelecek kaygılarının tartışılabileceği ortamı oluşturarak çözüm önerilerinin hayata geçirilmesinde bir kilometre taşı olması arzusundayız.

Derneğimizin 25. Kuruluş yılı gururunu yaşadığımız bu tarihlerde eğitim toplantımızda bilimsel ve teknolojik bilgi paylaşımının ötesinde, mesleğimizin hak ettiğini düşündüğümüz konuma gelebilmesi için ulusal bir sorumluluk olduğu inancıyla katılım, katkı ve desteklerinizi bekliyor ve tüm meslektaşlarımızı eğitim toplantısına davet ediyorum.

Sabri ŞAHİN
Yön.Kur.Başkanı

Daha detaylı bilgiye http://opsm2017.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

You may also like

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most