Değerli Meslektaşlarımız,
Sağlık Bakanlığı ve Ortopedik Protez Ortezciler Derneği (OPODER) olarak tarafımızdan düzenlenen 2. Ismarlama Protez Ortez Merkezleri Mesul Müdür Eğitim Toplantısını 19-22 EKİM 2017 tarihinde  437 katılım ile gerçekleştirdik.
Sağlık Bakanlığı mevzuatları gereği katılım zorunluluğu olan ve Protez Ortez alanında  tüm sağlık çalışanlarının birlikteliğini sağlayarak ,meslek ile ilgili güncel ve teknolojik gelişmelerin uygulamalı anlatıldığı, ve firma standları ile ürünlerin yerinde teşhir edildiği güzel bir toplantıyı geride bıraktık.
Eğitim toplantımızda değişen mevzuatlar ve uygulamaların Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve Sosyal Güvenlik Kurumu yetkilileri tarafından sunumu , gelişen teknolojik bilgilerin paylaşımı ve üretim yeteneklerimizin gelişmesi amacı ile çok sık yaptığımız işlemler  3 yurdışı olmak üzere 6 eğitimcimiz tarafından uygulamalı olarak anlatıldı.
Bu toplantının meslek birlikteliğini güçlendirdiği, gelecek ile ilgili beklenti ve meraklarımızı giderdiği düşüncesindeyiz.
Toplantımıza öncülük yapan kurum yetkililerine, zamanını ve değerli bilgilerini paylaşan eğitimcilerimize,  stand açarak destek olan firmalara, organizasyon ortağımız Renova şirketine ve değerli katılımcılara teşekkür eder, birlikteliğimizin güçlenerek mesleğimize ve hizmet verdiğimiz insanlara katkı sağlamasını temenni ederim.
Sabri ŞAHİN
 Yönetim Kurulu Başkanı

You may also like

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most