ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZCİLER DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA DAVET

Genel Kurul toplantıları derneklerin yaşam döngüleridir Genel Kurulda   mevcut yönetim kurulunun yaptığı çalışmalar kazanılan deneyimler yeni koşullar değerlendirilir ve bu değerlendirmelerin ışığında yeni çalışma dönemine ışık tutacak kurumsal hedefler belirlenir. Dolayısıyla her genel kurulun derneğimize yeni dinamikler katması gerekir.

Son dönemde derneğimiz tarihinde iz bırakacak birçok çalışmaya imza attık. Derneğimizin bir ofise kavuşmuş olması gençlik sempozyumları düzenlemesi, OPODER dergisinin yayına başlaması, güncel web sitesi gibi kalıcı çalışmalarımızın yanında mesleğimizi ve   meslektaşlarımızı her platformda en iyi şekilde temsil etmiştir.

Derneklerde yönetim kurulunun sorumluluğu olduğu gibi her üyenin de derneğe karşı görevleri vardır. Birinci görev de derneğe sahip çıkmaktır. Bu sahip çıkış sadece sözle olmaz. Yapılanlarla ilgilenerek, gerektiğinde eleştiri, gerektiğinde takdir etmek suretiyle katkıda bulunarak ve maddi sorunlara da destek olarak yapılır.

İki yılda bir yaptığımız genel kurul toplantımızı bu dönem bir eğitim ile birleştirerek daha kapsamlı bir katılım olmasını hedeflemekteyiz. Genel kurul görüşmeleri öncesinde Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu yetkililerince güncel uygulamaların anlatılacağı bir bilgilendirme oturumu ve ardından da genel kurul toplantısının yapılmasını arzu ediyoruz.

Mevcut yönetim kurulu olarak mesleki birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda tüm üyelerimizden 15.olağan Genel Kurul toplantımıza katılmalarını ve mesleki sorumluluğa destek olmalarını istiyoruz.

Bilgilendirme ve Genel kurul toplantısı

Tarih:  20/05/2017

Saat:  11:00/13:00 Bilgilendirme Toplantısı

          13:00/17:00 Genel Kurul Toplantısı

Yeri :  Titanic Hotel Bayrampaşa

Yeni doğan mah. Erciyes Sokak No:7
Bayrampaşa 34030, Istanbul, Turkiye

Telephone: + 90 212 467 81 00

 

ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZCİLER DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN

DUYURU

 

Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 13 / 05 / 2017 tarihinde saat  13 : 00 da Topkapı Titanic Hotel Bayrampaşa İstanbul Adresinde aşağıdaki gündeme göre, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı  20 / 05 / 2017  tarihinde aynı gündemle, aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Genel kurul üyelerimize önemle duyurulur.

Gündem:

1)    Açılış ve Yoklama

2)    Divan Kurulunun Oluşturulması

3)    Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın Okunuşu

4)    Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve Kabulü

5)    Denetleme Kurulu Raporunun Okunması ve Kabulü

6)    Dernek Tahmini Bütçesinin Görüşülmesi ve Kabulü

7)    Tüzük Değişiklikleri Görüşmesi

8)    Dernek Organlarının Seçimi

9)    Dilek ve Temenniler

10) Kapanış

0 Yorum

Yorum Yapabilmek İçin Üye olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ
    Bu haber ile iligli henüz yorum yapılmamıştır

10 Tricks to Reduce Belly Fat

Excess Tricks belly fat is among the most